Sem
 
   
 
   
 
 
  Sem
  Misyon & Vizyon
  Üretim
  Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası
  Etik Değerler
  Ar-Ge ve İnnovasyonlar
  Herşey Fikir ile Başlar…
  Kilometre Taşlarımız
  Tesisler
  Referanslar
  Tarihçe
  Katalog Arşivimiz
  Patentlerimiz
  Basında Biz
  Katıldığımız Fuarlar
  Bayilerimiz
 
 
Herşey Fikir ile Başlar…

SEM Plastik bünyesinde kurulan SemStudio ile fikirleriniz ürün haline dönüşüyor. SemStudio, güçlü tasarım kadrosu ve konusuna hakim tasarımcılarıyla farklı bakış açılarından da faydalanarak yeni konseptler ve ürünler üretmeye devam ediyor.

sem plastik semstudio

Değişen ve gelişen günümüz pazarında artık üretim kadar önemli bir başka unsur daha karşımıza çıkıyor; "Tasarım". 

Tercih edilen ürünlerde kalite, bir gereksinim halindedir. Ve kalite ancak görsellikle ile birleştiği noktada mükemmelliği yakalayabiliyor. Bununla birlikte tüketiciler kimlikli, kuruma özel, özelleşmiş ürünleri ayırt edip, seçimlerini beğenileri doğrultusunda yapabiliyor.

SEM Plastik kendi bünyesinde oluşturduğu SemStudio tasarım atölyesinde, salt fonksiyon yerine, alternatifli tasarımlarla çeşitlendirilmiş farklı fikirleri ve görsel uygulamaları gözler önüne seriyor.

Çalışmalarının amacı istenilen ürünü ve buna ait kullanımı yeniden sorgulayarak bu ürünü talep eden firmanın kimliğiyle yoğrulmuş yeni bir kullanım, malzeme ve görsellik konsepti belirlemek olan SemStudio, güçlü tasarım kadrosu ve konuyla ilgili tasarımcılarından oluşan grupla sürdürdüğü aktif atölye ve workshop çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. SemStudio, bu çalışmalarıyla farklı bakış açılarından faydalanarak kendi iş alanını çok yönlü görüyor ve birbirinden ilginç konseptler üretiyor.

SemStudio, geniş bir tabana yayarak geliştirdiği workshoplar, güçlü kadrosu ve vizyonel bakışı ile müşterisine özel, "eşsiz" ürünleri SEM'in kalitesiyle birleştirerek "mükemmel" e imzasını atıyor...

         

© 2011 Sem Plastik. Tüm hakları saklıdır.

Alipaşa Mah. Atatürk Bul. No:5 Silivri / İstanbul - TURKEY
Tel: +90 212 736 07 37
Faks: +90 212 736 07 27
E-mail: info@semplastik.com.tr

okyanus